Choď na obsah Choď na menu
 


Rozhovor s tomikxom

10. 3. 2011

Čau, tak na začiatok by si sa nám mohol predstaviť, meno, bydlisko, čo študuješ atď...?

Tak volám sa Patrik, mám 18 rokov. Študujem na Obchodnej akadémii v Bardejove. Som v maturitnom ročníku. Ufff...teraz som si spomenul, že v utorok začínajú písomné matury, tak to aby som sa začal aj dačo učiť :)

Ako vznikol názov tvojho tímu a tvoj nick?

Názov tímu - Smilno (to je dedina, v ktorej bývam - 13km od Bardejova)
Nick - podľa môjho priezviska

Ako by si hodnotil túto sezónu?

Určite pozitívne. S tým, že vypadnem do VI. ligy som počítal, lebo na výsledky som sa vôbec nezameriaval. Potešilo ma to, že na našej ligovej konferencií to žilo, debatovali, tipovali sme a mali sme proste dobrý kolektív v lige. Trošku ma mrzí, že ich teraz opúšťam. V tíme som sa zameriaval na skilltrading obrancov a výnos z neho a s týmto som spokojný.

Aké máš ciele do sezóny 27?

Tak s mojím tímom mám tieto ciele:
- vyhrať VI. ligu
- naďalej sa venovať skilltradingu obrancov
- pokračovať v zbieraní vlajočiek (taký cieľ - získať aspoň 5 vlajočky pod 100 užívateľov)
- nájsť nejaký talent v DA

Údajne sa chystáš už poriadne venovať lige. Si ochotný pripustiť, že neskončíš v svojej lige v prvej trojke?

To slovíčko poriadne by mohlo byť v úvodzovkách :) V VI.lige nebude problém skĺbiť výsledky a skilltrading. V prvej trojke by som mal určite skončiť, keďže v lige by mali byť 4 boti :)

Chystáš ešte rozširovať štadión?

Momentálne nie. Už som do neho vrazil veľmi veľa miliónov. No, ale keby niekto postavil ešte väčší, tak možno...:)

Ako si na tom po finančnej stránke, plánuješ nejaké posily pred novou sezónou?

Zopár miliónov mám na konte :) Keďže budem v VI. lige, a zameriam sa trošku aj na výkony tímu, tak nakúpim záložníkov a niečo do útoku.

Ako si spokojný s flagchasingom, skilltradingom, zbieraním úspechov?

S flagchasingom som veľmi spokojný - v tejto sezóne sa mi podarilo získať zopár pekných vlajočiek - Trinidad a Tobago, Kuwajt, Kyrgyzstan, Nicaragua, Dom. Republika.
O skilltradingu som sa už vyjadril.
A k úspechom - momentálne mám vyzbieraných toľko bodov, ako to bolo možné z hľadiska mojich možnosti. Som momentálne na 7. mieste v zbieraní na Slovensku a som spokojný. V súčasnosti sa na ne nezameriavam, ale verím tomu, že v budúcnosti si ešte zopár bodíkov pripíšem na konto.

Mal si niekedy (alebo máš) hráča, ktorý ti je sympatický, ktorého "miluješ", takú srdcovku?

Áno, je to Tibor Vican. Tento hráč bol pri vzniku môjho tímu, ale potom ho musel opustiť z dôvodu zbierania úspechov. Je to jeden z dvoch hráčov, ktorý sú ešte na HT a boli pri vzniku tímu. Začiatkom sezóny by mal u mňa opäť zakotviť.

Ako si spomínaš na svoje začiatky? Aké boli tvoje prvé pocity z HT? Od koho si sa o HT dozvedel? Uvažuješ, že niekedy s HT skončíš?

Tak na to si pamätám veľmi dobré. Môj spolužiak mi stále o HT rozprával, tak som sa v škole zaregistroval, vtedy som ešte nemal doma net. Bolo to v októbri 2008. A prihlasoval som sa tu fakt len zbežne (raz za 3 týždne, lebo som nemal doma net, tak len občas zo školy, alebo z mobilu.) A v lete 2009 som si ho bol zriadiť a odvtedy nebol deň, aby som tu nebol. Na začiatku som si hneď kúpil Supportera na 2 roky dopredu a začal som sa s hattrickom oboznamovať a všetko skúmať, čítať... Nad koncom určite nepremýšľam, stále ma veľmi baví a je tu ešte mnoho veci, ktorým by som sa chcel venovať.

Povedal si si niekedy (vyslovene): "Musím vyhrať moju ligu"?

Určite áno, a aj sa mi to podarilo :)

Stalo sa ti niekedy, že si bidol hráča a tesne pred DL ti ho niekto vyfúkol, resp. mal DL vtedy, keď si nemohol byť na HT?


Áno a plno krát.

Čo by si robil, keby HT skončil? Nedostal by si infarkt? :-)

Takéto otázky mi nedávaj, lebo už len pri pomyslení na to, dostáva moje srdce zabrať :))

Chodievaš, resp. šiel si alebo pôjdeš na nejaké stretko?

Zatiaľ som nebol. Minulé rok som bol zapísaný na futbalový turnaj, ktorý sa konal v Moravanoch nad Váhom a organizoval ho joker000, ale bohužiaľ mi vtedy do toho vošlo niečo neodkladné, tak som to musel zrušiť. Ale ak bude nejaká podobná akcia aj tohto roku, tak by som šiel.

Čo by si poradil začínajúcim manažérom?

Hlavne to, aby boli trpezlivý. Hattrick je beh na dlhú trať a výsledky a úspechy sa časom dostavia. Ešte by som odporučil, aby chodievali na konferencie, tam sa dá dozvedieť mnoho veci (ktoré ani v manuáli nenájdu), je tam skvelá komunita, ktorá veľmi rada poradí, dá sa pokecať, zasúťažiť si atď.

A teraz o RL...

Aké filmy, seriály máš rád?

Najradšej mám seriály - 2 a pol chlapa (škoda, že už skončili s natáčamim :(, Monk, Simpsonovci.

Hráš po nete aj inú online-hru?

Ano, ešte jednu. Ale v podstate sa jej vôbec nevenujem, iba pozriem výsledok a nastavím zostavu a to je všetko. Prioritou je hattrick.

A napokon taká spontánna otázka - čo si myslíš o Šeherezáde? :DDDD

Nesledujem to, takže na to ani nemám názor. Ale mama to sleduje pravidelne :) Chodí to večer a ja v tom čase bývam stále tu. Veď nech si každý pozerá to, čo ho baví a zaujíma :)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Momentous and Stumpy Blood Stress Symptoms

(AInharoassisee, 11. 10. 2018 13:08)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-100mg-pas-cher-tunisie/

Momentous and Improper Blood Pressure Symptoms

(AInharoassisee, 27. 9. 2018 4:16)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-au-quebec/