Choď na obsah Choď na menu
 


Zápas nášho dorastu

25. 5. 2011
Okolo 26 divákov prišlo dnes na štadión Delta System Small Arena, kde ich privítal hustý dážď a rozmočený trávnik.
DS Snina si dnes chceli vyskúšať strategické rozostavenie ‭3-5-2‬.
Tréner vybral nasledovné talenty: Saktor - Zsiga, Hauer, Chlistek - Sas, Kandráč, Novodomský, Mesík, Krveľ - Hnilický, Áts.
Mužstvo ZMD nastúpilo na výkop v rozostavení ‭4-4-2‬.
Dnes sa predstavia: Pašák - Vereshyaka, Gábriel, Onderišin, Adler - Slovenčiak, Szabolcska, Huršecký, Chlebovský - Májový, Holička.
Rozmáčaný trávnik znemožňoval technické kombinácie a hlavne technickí hráči ako Rastislav Huršecký mali problémy s rozohrávkou.
Šimon Mesík zabezpečil vedenie tímu DS Snina 1 - 0, keď ako nôž maslom prenikol cez obranu hostí a popri bezmocnom brankárovi poslal loptu do siete.
Vynikajúci zákrok predviedol v 14. minúte brankár Ján Pašák a hostia tak zostali ešte v hre, keď Eduard Hnilický na neho vyslal z ľavej strany ihriska exportnú delovku, ktorú bravúrne zblokoval.
Za hustého dažďa sa nenaskytlo veľa príležitostí na rýchly únik pre hráča Tibor Chlebovský a nepodával tak optimálny výkon.
V 22. minúte zápasu hráč tímu DS Snina Jozef Novodomský škaredo udrel súpera do hlavy a rozhodca ho okamžite bez váhania poslal do šatne.
V tíme ZMD prebehlo striedanie. Tadeáš Májový sa zranil a tak ho nahradil Jaroslav Bulinský.
Tím DS Snina zvýšil svoje vedenie na 2 - 0, keď Peter Kandráč prienikom po pravom krídle a následnou strelou nedal gólmanovi hostí žiadnu šancu.
Tím DS Snina zvýšil svoje vedenie, keď Eduard Hnilický upravil na 3 - 0 strelou popri bezmocnom gólmanovi.
V 39. minúte upravil tím DS Snina na 4 - 0. Hosťujúca obrana si nesplnila svoje povinnosti a nikým nepovšimnutý Eduard Hnilický z ľavej strany prekonal brankára.
Do kabín išli tímy za stavu 4 - 0.
Tím DS Snina, ktorý mal držanie lopty 62 percent, bol v tomto polčase aktívnejší.
V 72. minúte hosťujúca obrana zaspala, Aurel Chlistek z tímu DS Snina to využil a upravil na 5 - 0.
Od tohto momentu sa hráči tímu DS Snina príliš nehrnuli dopredu a viac bránili svoj náskok.
Hráč domácich Šimon Mesík mohol v 77. minúte z pravej strany ihriska zvýšiť náskok svojho tímu. Ján Pašák však jeho strelu končekami prstov vytlačil mimo priestoru brány.
V 80. minúte zahrával tím DS Snina nepriamy kop v blízkosti pokutového územia. Po nádherne nacvičenom signále sa lopta dostala na zadnú tyč, kde už čakal pripravený András Sas, ktorý mal more času a mohol sa brankára spýtať kam to chce, 6 - 0.
Skvelá akcia stredom poľa v podaní tímu DS Snina priniesla gól. Do listiny strelcov sa zapísal Aurel Chlistek upravujúc na 7 - 0.
V 82. minúte mal Eduard Hnilický šancu zvýšiť náskok tímu DS Snina, ale svoj prienik po ľavej strane zakončil strelou, ktorú súperov brankár kryl.
Tím DS Snina mal držanie lopty 62 percent.
Hráči tímu DS Snina vyobjímali svojho spoluhráča menom Eduard Hnilický a tak bolo hneď jasné, kto dnes ovládol celé ihrisko.
András Sas bude musieť na sebe ešte poriadne zamakať.
Jaroslav Bulinský z ZMD hral dnes výborne - jedného dňa by sa takými výkonmi mohol prezentovať aj v seniorskom tíme.
Ján Pašák opustil ihrisko v slzách, keďže bol dnes jasne najslabším hráčom svojho mužstva.
Zápas skončil 7 - 0.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.