Choď na obsah Choď na menu
 


Pivo vs. tvrdý chľast vs. víno

25. 5. 2011

V našom tíme sa rozpútala zaujímavá bitka. A to alkoholová. Hoci v našom tíme je alkohol obmedzený, predsa len, chlapi sú chlapi :P a ešte zaujímavejšie je, že v našom tíme sa sformovali tri alkoholické tábory. A to na pivný, tvrdý chľast a vínny. Poďme sa pozrieť na zloženie táborov:

PIVO:

Julian Belliot (on by mal makať na kondičke, a nie po nociach chlastať), Juan Carlos Ruiz Tagle (a čo forma?), Milan Mrena (sklenička neuškodí), Siegfried Kelkheim (už viem, prečo minule zaznamenal skilldown v PM), Eduard Liptaj (ten je tak slabý, že sa na všetko môže vys*ať a piť, piť, pokiaľ pečeň nezačne protestovať), Patrik Trakal (nápodobne), Alexander Aguilar (napriek tomu, že neopovrhne dobrým vínom), Glib Hettrichenko (má rád aj vodku, ale Pivo vyhráva na plnej čiare)


TVRDÝ CHĽAST:
Ari Suonpää (Hyvä Suomi), Nikolaos Lalas (hoci ten nezaprie v sebe grécke korene a rád si dá aj dobré vinečko), Pili Mwachofi (v Afrike také nepoznajú), Andrzej Wierciszewski (rád má aj pivečko), Akhmet Apekov (však rusák), Sami Siik (typický Fín)

VÍNO:
João Marques (glg, glg, glg...), Alexei Galagan (a to si hovorí Rusák?...), Luís Cláudio Cardosinho (pečeň v pi*i), Anselmo Zubak (niet čo dodať), Miroslav Lajčák (no rád si dá aj pivečko-motorovku), Fausto Goyanes (úplný Španiel), Sann Sen (v Kambodži je víno drahé), Juliano Caja (slop)

Zaujímavé je aj to, akej značke holdujú. Zatiaľčo v pivnom tábore dominujú značky Corgoň a Westvleteren, v kategórii "Tvrdý chľast" vedie na plnej čiare Absolut Vodka a vo vínnom tábore vyhrávaju Tramín/Gewürztraminer, Chardonnay a Rizling rýnsky. Kam by ste sa zaradili vy?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.